Roletų kainos skaičiuoklė

Norite sužinoti roletų kainą,
kiek Jums gali kainuoti roletai.
Spauskite ant
"ROLETŲ SKAIČIUOKLĖ"

Mobilus vadybininkas

Norite pasikviesti mobilų vadybininką, kad pamatuotų, pakonsultuotų ir paskaičiuotų kainą.

SPAUSKITE ČIA

Kontaktai

Roletai Kaune
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mob. tel.: 8-65665371

HORIZONTALIOS ŽALIUZĖS

 

        Horizontalios žaliuzės  tai viena iš rinkoje seniausiai žinomų  langų uždengimo priemonių. Šios žaliuzės yra puiki priemonė leidžianti gana tiksliai sureguliuoti šviesos srautą patenkantį į patalpą, o taip pat  puikiai atlieka ir apsaugos nuo karščio funkciją. Horizontalių žaliuzių juostos gali būti 16, 25 arba 50mm pločio. Gaminamos jos iš aliuminio, tad yra ilgaamžės ir nesunkiai prižiūrimos.  

      Horizontalios žaliuzės gali būti montuojamos tiek ant plastikinių, tiek ir ant medinių langų bei durų, tarp stiklajuosčių, o taip pat specialių laikiklių pagalba ir ant lango rėmo arba nišoje. Valdomos šios žaliuzės gali buti virvelės ir lazdelės pagalba arba tik viena grandinėle. Kadangi šių žaliuzių lamelės yra gaminamos iš aliumino, todėl jos pukiai tinka ir mažai šildomoms  bei drėgnoms patalpoms. Horizontalių žaliuzių juostos gali būti įvairių spalvų, tad ir pritaikyti jas yra gana paprasta prie kiekvieno interjero individualiai.

 

       Šio tipo gaminiais galima uždengti įvairaus dydžio, o taip pat ir nestandartinės formos, trapecinius bei trikampius langus. Nors horizontalios žaliuzės rinkoje ganetinai senas ir jau tapęs klasika produktas, tačiau tai yra nesenstanti, o kai kuriais atvejais ir nepamainoma langų uždengimo priemonė ir interjero detalė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojЕі skaitliukas
Copyright © %2024. Roletai Langams. Friends with Delicate Dream
XHTML CSS