Roletų kainos skaičiuoklė

Norite sužinoti roletų kainą,
kiek Jums gali kainuoti roletai.
Spauskite ant
"ROLETŲ SKAIČIUOKLĖ"

Mobilus vadybininkas

Norite pasikviesti mobilų vadybininką, kad pamatuotų, pakonsultuotų ir paskaičiuotų kainą.

SPAUSKITE ČIA

Kontaktai

Roletai Kaune
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mob. tel.: 8-65665371

         PLISUOTOS ŽALIUZĖS

 

     Plisuota žaliuzė yra dar vienas labai populiarus ir klientų ne ką mažiau megstamas gaminys skirtas langams uždengti. Šio tipo žaliuzė yra išskirtinio dizaino ir puiki langų dekoravimo priemonė suteikianti namų interjerui savitą stilių.

     Plisuotos žaliuzės, savo konstrukcijos unikalumo dėka, turi labai platų panaudojimo spektrą. Šio tipo gaminiais galima uždengti nestandartinių formų ir įvairių gabaritų bei  skirtingų tipų gaminius. Jos pukiai tinka norint uždengti langus esančius palepėse, kurie dažnai būna trikampio arba trapecijos formos, o taip pat tai yra puiki priemonė ir stogo langams uždengti . Priklausomai nuo konstrukcijos tipo ir panaudojimo šio tipo žaliuzės gali būti valdomos arba rankenėlės, arba virvelės pagalba. 

     

     Didelis audinių pasirinkimas ir platus panaudojimo spektras leis patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius. Šio tipo gaminiai dar yra  labai patogūs ir tuom, jog parinkus atitinkamą konstrukcijos tipą gaminys gali turėti dvigubą valdymą, kas leidžia žymiai lanksčiau ir patogiau susireguliuoti norimą apsaugą tiek nuo saulės, tiek ir nuo žmonių akių, atidengiant ir uždengiant viršutinę arba apatinę lango dalį.

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojЕі skaitliukas
Copyright © %2024. Roletai Langams. Friends with Delicate Dream
XHTML CSS