Roletų kainos skaičiuoklė

Norite sužinoti roletų kainą,
kiek Jums gali kainuoti roletai.
Spauskite ant
"ROLETŲ SKAIČIUOKLĖ"

Mobilus vadybininkas

Norite pasikviesti mobilų vadybininką, kad pamatuotų, pakonsultuotų ir paskaičiuotų kainą.

SPAUSKITE ČIA

Kontaktai

Roletai Kaune
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mob. tel.: 8-65665371

 

     Tinkleliai tai puiki priemonė skirta apsaugoti namus nuo vabzdžių (musių, uodų, širšių ir kt.). Tinkleliai yra patvarūs ir ilgaamžiai, puikiausiai pritaikomi įvairių  tipų bei atidarymų langams ir durims. Kadangi tinklelių konstrukcijos gaminamos is aliuminio, kuris yra dažomas pagal poreikį įvairiomis RAL spalvomis arba laminuojamos Renolit plėvelėmis, tad puikiai tinka tiek plastikiniams, tiek mediniams, tiek ir  aliuminio profilių langams bei durims. 

     Mes Jums galime pasiūlyti: tinklelius – rėmelius, tinklelius – roletus, tinklelius – duris  bei plisuotus tinklelius.

 

     Tinkleliai-rėmeliai

     Tinkleliai – rėmeliai, tai patikima apsauga nuo uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Siauras ir lengvas aliuminio rėmelis montuojamas lango išorėje , pritvirtinant ji prie lango rėmo magnetukų arba kabliukų pagalba. Tai nesudėtingas montavimas bei užtikrintas patvarumas bei funkcionalumas. Pasibaigus vasaros sezonui, juos lengva demontuoti, lango rėmas lieka visiškai nepažeistas. Ivairių dydžių kabliukai leidžia tinklelius sumontuoti prie bet kokio tipo langų rėmų: plastikinių, medinių, aliuminio. Šio tipo tinkleliai dėl savo nesudėtingos konstrukcijos yra nebrangūs bei prieinami visiems žmonėms.

      

   

     Tinkleliai-roletai

     Tai šiuolaikiško dizaino tinklelis-roletas, montuojamas iš lauko pusės ant lango rėmo. Tinklelis susisuka į kompaktišką kasetę (spyruoklinio mechanizmo pagalba), kuri montuojama išorinėje lango pusėje, valdomas rankenėle. Šio tipo tinkleliai gali būti montuojami ant lango ir ant balkono durų. Pasibaigus šiltajam sezonui ir pradingus vabzdžiams tinklelį tiesiog suvyniosite į ritę iki kito sezono. Gaminami iš aliuminio profilio ir stiklo audinio pluošto tinklelio.  Aliuminio profiliai nudažyti milteliniu būdu, atsparūs korozijai ir ilgaamžiai. Standarinės rėmelio spalvos - balta ir ruda, tačiau esant poreikiui gali būti dažoma betkuria RAL spalva.Tinkleliai - roletai suteikia galimybę laikyti atviras duris ir langus, oras išliks gaivus ir į kambarį nepriskris nepageidaujamų vabzdžių.

 

 

     Tinkleliai-durys

     Tinkleliai durys - tai geriausias sprendimas, norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelis nuo vabzdžių - durų rėmas – stabili ir tvirta konstrukcija, pagaminta iš tvirto aliuminio profilio sistemos, todėl jos nekeičia savo formos bei išlaiko puikiai įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris. Lankstuose sumontuojamos specialos spyruoklės kurių pagalba šio tipo tinklelis-durys visuomet yra uždaromos automatiškai. 

      

 

      Plisuotas tinklelis

      Plisuotas tinklelis - tai vienas moderniausių tinklelių, ypač patogus naudoti, lengvai valdomas tiek suaugusiam, tiek ir vaikui. Šio tipo gaminys - puikus sprendimas norint apsaugoti nuo nepageidaujamų vabzdžių terasos duris. 

 

       

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojЕі skaitliukas
Copyright © %2024. Roletai Langams. Friends with Delicate Dream
XHTML CSS