Roletų kainos skaičiuoklė

Norite sužinoti roletų kainą,
kiek Jums gali kainuoti roletai.
Spauskite ant
"ROLETŲ SKAIČIUOKLĖ"

Mobilus vadybininkas

Norite pasikviesti mobilų vadybininką, kad pamatuotų, pakonsultuotų ir paskaičiuotų kainą.

SPAUSKITE ČIA

Kontaktai

Roletai Kaune
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mob. tel.: 8-65665371

TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ

Apsauginiai tinkleliai langams ir durims yra viena efektyviausių ir moderniausių priemonių apsaugoti namus nuo vabzdžių (musių, uodų, širšių ir kt.). Šie tinkleliai gaminami iš stiklo audinio pluošto, atsparaus atmosferos poveikiui. Pilkas tinklelio audinys yra toks plonytis, kad sunkiai pastebimas ir visiškai netemdo patalpos. Aliuminio profilio rėmeliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.Tinkleliai puikiausiai pritaikomi įvairių formų bei tipų langams ir durims - plastikiniams, mediniams bei aliuminio. Visi tinkleliai tvirtinami iš patalpos vidaus, todėl tai nesudaro jokių sunkumų žmonėms, gyvenantiems viršutiniuose aukštuose. Tinkleliai yra įvairių rūšių, todėl tinkamai pasirinkus, netrukdo įprastai naudotis langais bei durimis.

Mes Jums galime pasiūlyti trijų tipų tinklelius: tinklelius – rėmelius, tinklelius – roletus, tinklelius – duris.

Tinkleliai-rėmeliai:

Tinkleliai – rėmeliai, tai patikima apsauga nuo uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Siauras ir lengvas aliumininis rėmelis montuojamas lango išorėje iš vidinės pusės, tvirtinami magnetų ar laikiklių pagalba prie lango rėmo. Tai nesudėtingas montavimas bei užtikrintas patvarumas bei funkcionalumas. Pasibaigus vasaros sezonui, juos lengva demontuoti, lango rėmas lieka visiškai nepažeistas.Dviejų dydžių kabliukai leidžia tinklelius sumontuoti prie bet kokio tipo langų rėmų: plastikinių, medinių, aliuminio. Rėmelio spalvos - balta ir ruda, tinklelio - pilka.Rėminiai tinkleliai dėl savo nesudėtingos konstrukcijos yra nebrangūs, prieinami visiems žmonėms.

Tinkleliai-roletai:

Tai šiuolaikiško dizaino tinklelis-roletas, montuojamas iš lauko pusės ant lango rėmo. Tinklelis susisuka į kompaktišką kasetę (spyruoklinio mechanizmo pagalba), kuri montuojama išorinėje lango pusėje, valdomas rankenėle. Šio tipo tinkleliai gali būti montuojami ant lango ir ant balkono durų. Pasibaigus šiltajam sezonui ir pradingus vabzdžiams tinklelį tiesiog suvyniosite į ritę iki kito sezono. Gaminami iš aliuminio profilio ir stiklo audinio pluošto tinklelio. Aliuminio profiliai nudažyti milteliniu būdu, atsparūs korozijai ir ilgaamžiai. Rėmelio spalvos - balta ir ruda.Tinkleliai - roletaisuteikia galimybę laikyti atviras duris ir langus, oras išliks gaivus ir į kambarį nepriskris nepageidaujamų vabzdžių.

Tinkleliai-durys:

Tinkleliai durys - naudojami patalpų apsaugai nuo vabzdžių, tai geriausias sprendimas, norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelis nuo vabzdžių - durų rėmas – stabili ir tvirta konstrukcija, pagaminta iš tvirto aliuminio profilio sistemos, todėl jos nekeičia savo formos bei išlaiko puikiai įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris. Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje, arba prie pagrindinių durų rėmo. Tinklelio – durų rėmelio spalvos - balta ir ruda, tinklelio - pilka.

Gaminant tinklelį - duris, aukštesnes nei 2000 mm, statmenai aukštesnei kraštinei galima montuoti skersinį profilį, kuris durims suteikia papildomą tvirtumą.

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojЕі skaitliukas
Copyright © %2020. Roletai Langams. Friends with Delicate Dream
XHTML CSS