Roletų kainos skaičiuoklė

Norite sužinoti roletų kainą,
kiek Jums gali kainuoti roletai.
Spauskite ant
"ROLETŲ SKAIČIUOKLĖ"

Mobilus vadybininkas

Norite pasikviesti mobilų vadybininką, kad pamatuotų, pakonsultuotų ir paskaičiuotų kainą.

SPAUSKITE ČIA

Kontaktai

Roletai Kaune
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mob. tel.: 8-65665371

 

 VERTIKALIOS ŽALIUZĖS

Vertikalios žaliuzės naudojamos įvairiausios paskirties patalpose. Dažniausiai vertikalios žaliuzės naudojamos biuruose, visuomeninėse įstaigose (mokyklose, ligoninėse, universitetuose ir kt.), tačiau vis didesnį populiarumą pasiekia jų naudojimas moderniuose butuose bei nuosavuose namuose. Šių žaliuzių pagalba galima nesunkiai suteikti solidumo ir elegancijos firmos biurui, sukurti jaukią ir ramią aplinką savo namuose.

Vertikaliomis žaliuzėmis galima ne tik uždengti langą ar duris, bet ir atskirti patalpos dalį, tai nebrangus būdas uždengti labai didelių matmenų langus bei atskirti dideles erdves. Šių žaliuzių juostos gali būti tekstilinės, plastikinės arba medinės. Juostų plotis gali būti 89 mm ir 127 mm. Viršutinis profilis (baltas) nudažytas milteliniu būdu, atsparus korozijai ir ilgaamžis.

Vertikaliosios žaliuzės montuojamos ant lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų, valdomos virvelės ir grandinėlės pagalba.

Apie gaminio funkcionalumą byloja tai, kad labai patogu reguliuoti šviesos srautą į patalpą – juostas galima pradaryti arba visai uždaryti grandinėlės pagalba. Virvutės pagalba juostos gali suvažiuoti į vieną ar skirtingas puses. Taip langas lieka visai tuščias. Šios žaliuzės švelniai išsklaido ir sureguliuoja per langus sklindantį šviesos srautą, sukuria naują išskirtinį interjerą.

 Įvairių atspalvių ir raštų audiniai leidžia kombinuoti kelias spalvas vienoje žaliuzėje. Vartotojo patogumui, galima pasirinkti vertikalios žaliuzės valdymo tipą. Jų yra penki. Galima kombinuoti ir juostų ilgį vienoje žaliuzėje. Taip išgaunama daugiau žaismingumo. Taip pat vertikalias žaliuzes galima montuoti palėpėje, kur langų viršutinė dalis nėra horizontali (trapecijos, trikampio, ovalo formos).

Hey.lt - Nemokamas lankytojЕі skaitliukas
Copyright © %2019. Roletai Langams. Friends with Delicate Dream
XHTML CSS